האתר בהרצה
X
אין מוצרים בעגלת הקניות שלך

בחרו תחום - חלקי חילוף לטרקטורון, רכב שטח SBS

קאן אם (CAN AM) - חלקי חילוף לטרקטורונים

טרקטורוני Can-Am מיוצרים על ידי Bombardier Recreational, חברה קנדית, שהייתה בעברה חלק מתאגיד בומברדיה המייצר בין היתר גם מטוסים ורכבות.

החברה נוסדה בשנת 1942 על ידי ג'וזף ארמנד, ואת מתקני הייצור שלה אפשר למצוא היום בקנדה, בארצות הברית, במקסיקו ואפילו באירופה במדינות כמו פינלנד ואוסטריה.

חברת קאן-אם OFF-Road מציעה שורה מלאה של מוצרים כגון רכבי טרקטורונים ו-SBS המיועדים לרוכבים בכל דרגות המיומנות ובכל קבוצת גיל. מוצרי BRP, כולל רכבי שטח מסוג קאן-אם ורכבי SBS, מופצים בלמעלה ממאה מדינות על ידי כמה אלפי עוסקים ומפיצים.

אם יש ברשותכם טרקטורונים של קן אם, יש סיכוי טוב שאתם מחפשים לטרקטורון קאן אם חלקי חילוף. כשאתם מחפשים לקאן אם חלקי חילוף, חשוב להשתמש בחלפים מקוריים שנוצרו על ידי היצרנית. 

מדוע נדרש להחליף חלקים בטרקטורון?

טרקטורון הוא רכב שטח, ולרוב אנחנו נהנים איתו בכל מיני תוואי שטח מאתגרים כמו דיונות, בוץ ומסלולים מאתגרים וקשוחים אחרים.

כל רכב שטח - גם רכב שטח איכותי כמו טרקטורון של קאן אם - יזדקק לחלקים חלופיים עם הזמן וככל שתוואי השטח יותר ויותר מאתגרים. לכן, סביר להניח שעם הזמן תצטרכו לחפש לטרקטורון קאן אם חלקי חילוף, ומומלץ שיהיו מקוריים.

מחפשים לקאן אם חלקי חילוף? רק מקוריים דרך אבניר חלקי חילוף!

אבניר חלקי חילוף היא מחלקת החלפים של קבוצת עופר אבניר, היבואנית הגדולה ביותר בישראל לרכבי שטח וטרקטורונים של היצרניות הגדולות והאיכותיות ביותר בעולם. מחלקת החלפים היא מהוותיקות והגדולות בתחומה, ובה תמצאו למעלה מ-70,000 פריטים לכל הדגמים המיובאים על ידי הקבוצה!

מחלקת החלפים כוללת מחסן מאובזר ומתקדם, לצד צוות מיומן ושירות לקוחות איכותי. אם אתם מחפשים לטרקטורון קאן אם חלקי חילוף, אתם מוזמנים ליצור קשר עם מחלקת החלפים שלנו ונשמח לעזור!

×