האתר בהרצה
X
אין מוצרים בעגלת הקניות שלך

בחרו תחום - חלקי חילוף לאופנועי הוסקוורנה

הוסקוורנה (HUSQVARNA) חלקים לאופנועים

היצרנית הוסקוורנה היא יצרנית שוודית של אופנועי שטח ושל אופנועי כביש מקצועיים, שהחלה בייצור אופנועים עוד בשנת 1903 בעיר השוודית הוסקוורנה.

לאורך השנים הוסקוורנה צברה הישגים וניצחונות רבים בתחום מרוצי האספלט, ושמה פורסם בעולם בעיקר בזכות אופנועי אנדורו ומוטוקרוס שלה. עם השנים החליפה החברה הרבה ידיים, ובשנים האחרונות חזרה החברה לייצור אופנועי כביש.

אם יש ברשותכם אופנוע של הוסקוורנה, סביר להניח שבשלב מסוים תחפשו לאופנוע הוסקוורנה חלקי חילוף. חשוב מאוד לדעת שהוסקוורנה משווקת חלקי חילוף לכל האופנועים שלה, גם אופנועי כביש וגם אופנועי שטח. כל החלקים הם כמובן חלקים מקוריים, איכותיים ובטיחותיים שיעזרו לכם לשמור על האופנוע שלכם לטווח הארוך.

מדוע חשוב להשתמש בחלפים מקוריים של הוסקוורנה?


הרבה פעמים כשמחפשים להוסקוורנה חלקי חילוף (או לכל אופנוע של מותג אחר, לצורך העניין) מתפתים לרכוש חלקים שאינם מקוריים או חלקים משומשים. הסיבה היא שחלקים שאינם מקוריים יהיו זולים יותר, אך בטווח הארוך אתם עלולים לשלם יותר!

רק היצרנית יודעת להתאים באופן מושלם את חלקי החילוף שלה לכל דגם, כך שאין סיכוי שתרכשו חלק שאינו מתאים באופן המיטבי והאופטימלי לאופנוע שלכם.


לאופנועי הוסקוורנה חלקי חילוף מקוריים ואיכותיים!

הוסקוורנה משקיעה מאמצים רבים כדי לייצר חלפים איכותיים, בטיחותיים ומקוריים, שמתאימים באופן מדויק לכל הדגמים שלה. בין אם אתם מחפשים רפידות בלמים, גלגלים, מצבר, רצועה, או כל חלק אחר שאתם צריכים להחליף בשל שחיקה או פגיעה, תמיד מומלץ לבחור בחלקים המקוריים של הוסקוורנה.

מחפשים לאופנוע הוסקוורנה חלקי חילוף? רק באבניר חלקי חילוף!

בישראל אופנועי הוסקוורנה מיובאים על ידי חברת עופר אבניר, הקבוצה המובילה ליבוא כלים דו-גלגליים. גם חלקי החילוף של הוסקוורנה מיובאים על ידי אבניר חלקי חילוף, מחלקת החלפים של קבוצת עופר אבניר.

הקבוצה מחזיקה עשרות אלפי חלקי חילוף לכל הדגמים המיובאים על ידה, וכוללת מחסן מאובזר, צוות מתקדם ושירות מקצועי. אם אתם מחפשים לאופנוע הוסקוורנה חלקי חילוף, צרו קשר ונשמח לעזור!

×